شهید محسن فخری زاده چه زمانی تشییع می شود؟

معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: مراسم تدفین و تشییع شهید محسن فخری زاده با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید (روز دوشنبه) برگزار می شود.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم داوود عبدی جزئیات مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید فخری زاده را تشریح کرد.

وی در خصوص مراسم تشییع و تدفین شهید برجسته و ممتاز عرصه دفاعی دکتر محسن فخری زاده، گفت: به اطلاع ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی می‌رسانیم بر اساس تصمیم ستاد بزرگداشت شهید والا مقام دکتر محسن فخری زاده پیکر پاک و مطهر این شهید عزیز برای طواف در مضجع نورانی و مرقد شریف رضوی به مشهد مقدس منتقل خواهد شد و پس از آن به حرم حضرت معصومه سلام الله علیها اعزام و طواف داده می‌شود.

معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: پیکر پاک این شهید مخلص و بی ادعای صنعت دفاعی سپس برای آخرین دیدار با امام و مقتدای خود به حرم حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه برده خواهد شد.

عبدی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مراسم وداع با پیکر پاک این شهید ترور توسط کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همکاران او برگزار می‌شود.

وی با تقدیر از احساسات پاک و پرشور مردم قدرشناس و غیور ایران اسلامی تصریح کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و به منظور لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی شیوع ویروس کرونا، مراسم تدفین و تشییع شهید دکتر فخری زاده با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید (روز دوشنبه) برگزار می‌شود.

معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع تأکید کرد: بی شک دست قدرت الهی و اراده پولادین فرزندان ملت بزرگ ایران در زمان مناسب گریبان جنایتکاران این اقدام خباثت‌آمیز تروریستی را خواهد گرفت.

کد خبر 458241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.