اشتری: عاملان شهادت دکتر فخری زاده به سزای اعمال خود می رسند

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شهادت محسن فخری زاده دانشمند فرزانه کشور گفت: عاملان این جنایت نیز مجازات و به سزای اعمال خود خواهند رسید تا درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی باشد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز شنبه در شور عمومی فرماندهی که به صورت ویدئوکنفرانسی در سالن فجر ستاد فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد، افزود: قطعاً راه این شهید بزرگوار ادامه دارد؛ جوانان این سرزمین و دانشمندان ایران اسلامی راه این شهید بزرگوار و همه شهدا را ادامه خواهند داد.

وی افزود: بار دیگر آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی دشمنی خود را با مردم و کشور ما نشان دادند ولی باید بدانند که به زودی عاملان این جنایت، شناسایی، دستگیر و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دستگاه‌های متولی و همکارانم با تمام توان، برای شناسایی و دستگیری عاملان شهادت دکتر "فخری زاده" اقدام خواهند کرد، تاکید کرد: قطعاً راه این شهید بزرگوار ادامه دارد؛ جوانان این سرزمین و دانشمندان ایران اسلامی راه این شهید بزرگوار و همه شهدا را ادامه خواهند داد و عاملان این جنایت نیز مجازات و به سزای اعمالشان خواهند رسید تا درس عبرتی برای همه دشمنان نظام اسلامی باشد.

اشتری یادآور شد: به برکت خون شهدا هر روز عزت این انقلاب و نظام اسلامی، افزون‌تر و عزم ما در پاسداشت ارزش‌های والای نظام و انقلاب جزم تر می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کسانی که دلبسته و وابسته مذاکره و سازش با دشمنان هستند، اظهار کرد: متأسفانه برخی افراد به مذاکره و سازش با دشمنان ایران اسلامی دلبسته اند، اما باید بدانند که دشمنان در هر فرصتی مترصد ضربه زدن به ما هستند و نباید از توطئه آنان غافل شویم.

فرمانده نیروی انتظامی با تشریح شخصیت علمی و انقلابی دکتر "فخری زاده"، به پیام مقام معظم رهبری در پی شهادت این شهید دانشمند اشاره و اظهار کرد: قطعاً مطابق فرمایش معظم‌له، عاملان شهادت این دانشمند فرزانه به سزای اعمالشان خواهند رسید؛ و ما در تداوم مسیر شهدا مصمم‌تر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بدانیم که دشمن از هر خلائی برای ضربه زدن به ما استفاده می‌کند، خاطر نشان کرد: باید از سرمایه‌های این نظام و انقلاب اسلامی صیانت کنیم و از توطئه‌های معاندان و دشمنان غافل نشویم.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه بررسی آخرین وضعیت‌های مأموریتی ناجا را محور اول شور عمومی فرماندهی اعلام و اظهار کرد: از این فرصت استفاده کرده و از زحمات و اقدامات همه همکارانم در این ایام تشکر و قدردانی می‌کنم؛ از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، نیروی انتظامی با تمام توان وارد میدان مقابله و پیشگیری از این ویروس منحوس شد و ضمن اجرای مأموریت‌های ذاتی خود، ماموریت‌هایی را که به واسطه شیوع ویروس کرونا برای نیروی انتظامی نیز تعریف شد، به درستی و با تمام توان و قوا دنبال و اجرایی کرد.

اشتری با اشاره به اعمال محدودیت‌های جدید همزمان با دور جدیدی از شیوع ویروس کرونا خاطر نشان کرد: از هفته گذشته (اول آذرماه) که محدودیت‌های جدیدی جهت مقابله با این ویروس منحوس و قطع زنجیره بیماری کرونا آغاز شد، پلیس نیز با تمام توان و قوا وارد میدان عمل شد. به طوری که ضمن اعمال محدودیت‌های ترافیکی به نوعی به اجرای سایر مصوبات ستاد ملی کرونا نیز نظارت دارد.

وی با اشاره به حضور مدوام در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا و پیگیری مصوبات مربوطه یادآور شد: امروز به واسطه حضورم در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، به بخشی از تلاش و زحمات همکارانم و نقش اثرگذار آنان در مقابله با ویروسمنحوس کرونا اشاره کردم؛ در واقع نیروی انتظامی عهده دار اجرای بخش اعظمی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا می‌باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه با تمام توان در کنار مدافعان سلامت و کادر درمانی هستیم، خاطر نشان کرد: قدردان زحمات کادر پزشکی و درمانی کشور در این ایام می‌باشیم؛ و تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس و قطع زنجیره‌ای بیماری به مردم خدمت و مجاهدانه پای کار هستیم و ان شاء الله آماده‌تر از همیشه مأموریت‌ها را دنبال و اجرایی می‌کنیم.

کد خبر 458211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.