کسانی که با جنازه مارادونا سلفی گرفتند اخراج و تهدید به مرگ شدند!

فردی که در کنار جنازه مارادونا سلفی گرفت، از کارش اخراج شد.

به گزارش ایمنا، پس از درگذشت دیگو مارادونا و در حالی که جامعه جهانی در شوک از دست دادن یکی از اسطوره‌های تاریخ فوتبال بود، انتشار عکس سلفی کارمندان یک تشییع خانه، باعث بروز جنجال بسیار بزرگی شد.

دیگو مارادونا اسطوره دنیای فوتبال و تیم ملی آرژانتین هفته گذشته در سن ۶۰ سالگی به دلیل سکته قلبی درگذشت. اتفاقی جهان فوتبال و کشور آرژانتین را در بهت فرو برد. اما انتشار سلفی در کنار جنازه او، باعث جنجال زیادی در آرژانتین شد.

داستان از این قرار است که تابوت مارادونا در کاخ ریاست جمهوری آرژانتین در بوینس آیرس به نمایش گذاشته شده بود. پس از این اتفاق، انتشار سلفی‌هایی در کنار جنازه مارادونا باعث بروز جنجال شد.

تابوت مارادونا در مکانی به نام تشییع خانه Pinier تشییع شده ولی دو نفر از کارمندان آنجا با جنازه مارادونا سلفی گرفتند. سپلیوس پینیر رئیس این تشییع خانه از اخراج این کارمندان خبر داد.

اما داستان سلفی گرفتن این افراد تنها به اخراج شدن آنها منتهی نشده است بلکه آنها به مرگ نیز تهدید شده‌اند. یکی از افراد حاضر در عکس به روزنامه Ole گفته است که او از سوی افرادی ناشناس به مرگ تهدید شده است.

او به این روزنامه گفته است: من داشتم کارهای تابوت مارادونا را انجام می‌دادم که افراد حاضر در آنجا من را صدا کردند و پسرم انگشت شصت خود را بلند کرد و آنها از ما عکس گرفتند. هیچ چیز دیگری در میان نبود.

وی اظهار داشت که پس از عکس گرفتن با جنازه مارادونا، ده‌ها تماس با مضمون تهدید به مرگ از طرف افرادی ناشناس داشته است. او گفت: من تهدیدهای تلفنی از طرف گروهی از آرژانتین جونیورز دریافت کرده‌ام. آنها به من می‌گویند که قصد کشتن من را دارند، کامیون من را خواهند شکست و فرزندانم را تهدید می‌کنند.

وی ادامه داد: آن عکس از تلفن من گرفته نشده است که این از همه چیز بدتر است. من هرگز فکر نمی‌کردم که آنهایی که از من عکس گرفتند، قصد دارند آن را منتشر کنند. از خانواده دیگو مارادونا عذرخواهی می‌کنم.

او همچنین در ادامه تأیید کرد که به دلیل انتشار این سلفی از کارش اخراج شده است. او گفت: آنچه من انجام دادم عمدی نبود، نه از طرف من و نه از طرف پسرم. آنها مرا از شرکت بیرون انداختند. آنها مرا بخاطر کاری که نکردم اخراج کردند.

پس از انتشار این سلفی‌ها، وکلای مارادونا ضمن حمله شدید به انتشار این عکس‌ها در کنار جنازه اسطوره فوتبال آرژانتین، اعلام کردند که علیه تمام کسانی که مسئول انتشار این عکس‌ها در فضای مجازی هستند، شکایت خواهند کرد.

منبع: ورزش سه

کد خبر 458167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.