جهانگیری: این اقدامات کوردلانه در عزم ملت ایران خللی وارد نمی کند

معاون اول رئیس جمهور در پیامی با تسلیت شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: بدون تردید این دست اقدام های ضد انسانی و کوردلانه محکوم به شکست است و خللی در عزم جدی ملت بزرگ ایران در دستیابی به پیشرفت و توسعه در حوزه‌های دفاعی ایجاد نمی کند.

به گزارش ایمنا، متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت مظلومانه مدیر متعهد و دانشمند جناب آقای دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دست تروریست‌های جنایتکار و وابسته به رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را به مقام معظم رهبری، مردم قدرشناس ایران، همکاران ایشان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بستگان به ویژه خانواده ارجمند این شهید بزرگوار تسلیت می گویم.

بدون تردید این دست اقدامات ضد انسانی و کوردلانه محکوم به شکست است و در عزم جدی ملت بزرگ ایران در دستیابی به پیشرفت و توسعه در حوزه‌های دفاعی که تأمین کننده مصالح و امنیت ملی کشورمان است، خللی وارد نمی‌کند و دشمنان این مرز و بوم را بیش از پیش ناامیدتر خواهد کرد.

لازم است دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ذی‌ربط با سرعت و دقت تمام نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل این ترور جنایت‌آمیز اقدام کرده و نتیجه را به اطلاع مردم شریف ایران برسانند.

از خداوند متعال برای آن شهید عزیز حشر با شهدا و اولیا الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس جمهور

کد خبر 458010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.