آمار کرونا قزوین ۵ آذر؛ ۱۰ فوتی و ۲۳۰ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در پنجم آذر ماه را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه پنجم آذر ماه_ اظهار کرد: طی این مدت زمان ۲۳۰ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده که از این تعداد ۱۰۲ نفر جزو موارد بستری به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰ نفر در استان قزوین بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به یک هزار و ۳۹ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۸ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۵۳۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۵۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارداقیان اظهار کرد: تاکنون ۱۴ هزار و ۳۲۲ بیمار قطعی مبتلا به کرون در استان قزوین شناسایی شده است.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان قزوین هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 457681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.