اقدام گستاخانه توهین به علما و بزرگان دین محکوم شد

دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای، اقدام گستاخانه توهین به علما و بزرگان دین را محکوم کرد.

به گزارش ایمنا، در پی اهانت رسانه‌های معاند به علما و بزرگان دین، دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای به شرح زیر این حرکت گستاخانه را محکوم کرد:

"بسمه تعالی"

پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید: "مَن احتَقَرَ صاحبَ العِلم فقَد اِحتَقَرنیِ ومنَ احتَقَرنِی فهو کافِر" (ارشادالقلوب دیلمی ص ۱۶۵).

در پی توهین ناجوانمردانه رسانه‌های معاند و وطن فروش به علما و بزرگان عرصه دین که نشان دهنده ذلت و شکست و زبونی کسانی است که دیگر توان و تحمل نظام اسلامی و انقلاب و علمای دلسوز را نداشته و ندارند و به روش‌های ناجوانمردانه به تخریب بزرگان دین می‌پردازند بلکه با این روش آبروی نداشته خویش را به دست آورند.

توهین کانال معاند وابسته به گروهک منحله دموکرات به شخصیت فرهیخته، جناب حاج ماموستا ملأ قادر قادری، امام جمعه محبوب و بصیر پاوه که سال‌های سال است با روشنگری، بصیرت و ارشاد، نقش بسیار مؤثری در حوزه وحدت و تقریب مذاهب اسلامی داشته و در بسیاری از خطبه‌ها و موضع گیری هایشان دلسوزی خود را نسبت به اقتدار ایران اسلامی قاطعانه بیان نموده و در دفاع از حقوق مردم متدین و مرزدار منطقه، دغدغه‌های سازنده خود را همراه با راهکارهای لازم به مدیران، جهت رفع مشکلات معیشت و بیکاری مرزنشینان صادقانه بیان نموده و در هیچ شرایطی از پیگیری مسائل منطقه کوتاه نیامده و خوشبختانه همواره تلاش‌ها و توصیه‌ها و پیگیری‌های دلسوزانه ایشان به واسطه جایگاه ویژه ای که دارند به ثمر نشسته است.

گروهک‌های ضد انقلاب و وطن فروش و معاند در سنوات اخیر از هیچ تلاشی برای تخریب ناجوانمردانه این شخصیت برجسته دریغ نکرده اند که نمونه اخیر آن در یک کانال بی هویت که مملو از هتاکی به مقدسات اسلام عزیز است، ایشان مورد هجمه و توهین قرار گرفته اند.

آنچه که روشن است و مردمان این دیار شاهد آن هستند فعالیت‌های این شخصیت فرهیخته و علمی و محبوب که بیش از چهار دهه در سنگر محراب و منبر و بسیاری از محافل روشنگری و بیان شرارت‌های دشمنان ملت کورد به عنوان یک شخصیت برجسته، هر از چند گاهی توسط اینگونه رسانه‌ها مورد بی احترامی قرار گرفته اند که صد البته هر گاه این توهین‌ها را می‌بینیم مردم و مسئولان بالاخص جوانان بیشتر قدر این شخصیت بزرگوار را می‌دانند و بیشتر به شرارت معاندین کوردل که هیچ پایگاه اجتماعی ندارند پی خواهند برد.

ای وطن فروشان، شما باید بدانید که ایشان یکی از استوانه‌های دینی و علمی در این کشور است که در این چهار دهه ذره‌ای از مواضع خود در دفاع از اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم عقب نشینی نکرده است.

دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه توهین ناجوانمردانه آن رسانه معاند و وطن فروش به بزرگان و علمای اهل سنت را نشان دهنده ذلت و شکست شما دانسته که با این شیوه‌های ناشایست به تهمت و تخریب روی آورده اید.

شما به عنوان رسانه معاند می‌خواهید با سیاه نمایی، توهین و افترا جایگاهی به دست آورید که خوشبختانه غیر از شرمساری چیزی نصیبتان نخواهد شد.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه ضمن دفاع همه جانبه از علمای راستین و دلسوز و مردمی، توهین این به اصطلاح رسانه مزدور و معاند و خود فروش را به شدت محکوم می‌نماید و برای بزرگان دین بخصوص جناب حاج ماموستا ملأ قادر قادری، امام جمعه محترم شهرستان پاوه آرزوی صحت و سلامتی و سربلندی دارد.

کد خبر 457678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.