حضور بیش از ۱۴۰ تیم کنترلی در طرح ممنوعیت تردد شبانه خودروها

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از حضور بیش از ۱۴۰ تیم کنترلی این پلیس در اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها در سطح شهرهای استان اصفهان در راستای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا محمدی، در حاشیه بازدید از نحوه اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد خودروها در معابر شهر اصفهان، اظهار کرد: بیش از ۱۴۰ تیم کنترلی در سطح استان در راستای اجرای طرح محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه خودروها در سطح شهرهای استان بکارگیری شدند.

وی افزود: بر اساس این طرح تردد خودروها در سطح شهرها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است و خوشبختانه شهروندان هم همکاری خوبی در این خصوص داشتند و تردد هیچ خودرویی در خیابان‌ها و معابر شهری اصفهان به جز اندک ترددهای ضروری سازمان‌ها و ارگان‌های خدماتی به چشم نمی‌خورد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، با بیان اینکه اندک رانندگان قانون‌گریز نیز مورد برخورد قاطع پلیس و دوربین‌ها قرار می‌گیرند، تصریح کرد: ثبت تخلف علاوه بر مأموران بیشتر به وسیله سامانه‌های الکترونیکی انجام می‌پذیرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تردد آژانس‌ها، تاکسی‌های خطی و تاکسی‌های اینترنتی مشمول این ممنوعیت‌ها نمی‌شوند، گفت: پلیس مصمم به اجرای دقیق و کامل مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا است و در این خصوص با متخلفان قاطعانه برخورد می‌کند چرا که همه ما در برابر سلامت جامعه مسئول هستیم و باید برای ریشه‌کن شدن این بیماری دست در دست یکدیگر بگذاریم.

کد خبر 457472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • علیرضا IR ۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
    0 0
    ببخشید من نظامی هستم و با حکم ماموریت و نامه از فرمانداری شهر خودم میخوام بیام اصفهان برای ماموریت چطور باید با راهور برای ثبت تخلف دورببن ها هماهنگ کنم