سارادونا از تیم ملی فوتبال بانوان خداحافظی کرد

سارا قمی بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان پس از 13 سال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سارا قمی بازیکن فوتبال ۳۳ ساله گیلانی کشور با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش پس از ۱۳ سال از تیم ملی خداحافظی کرد.

او در پست اینستاگرامی خود نوشت:

"از تو ممنونم شهر زیبای خمام گیلان شگفت انگیز. از پدر و مادرم، برادرم، خواهرم و تمامی دوستان و مربیان سپاسگزارم. بهتر است از انتها شروع کنم، از خداحافظی. در طول سالیان دراز سعی کردم عشق ام را از طریق پاهایم با ضربه زدن به توپ فوتبال بیان کنم، چیزی که همه چیز را از زمان کودکی ام تا کنون برایم راحت تر بیان کرد که من چه کسی هستم!!!!!

چه ضربه‌ها، زخم‌ها، شکستگی‌ها، کبودی‌ها و ناملایماتی که بر پاهایم که همانا قلب آدمیست بر وجودم نشست تا از من سارای قمی بسازد که در این سال‌ها به دختران نا امید وطنم بیاموزم که هر آرزویی می‌تواند دست یافتنی باشد.

آری مرزهایی برای خودم و کسانی که بر من باور نداشتند را جا به جا کردم و امروز می‌خواهم قوی‌تر از قبل ورق را عوض کرده و خود را وارد دنیای دیگر کنم. خداحافظی از پیراهن تیم ملی و بازوبند کاپیتانیش به مانند شماره ۹ که تا ابد مرا به یاد زنده یاد سیروس قایقران خواهد انداخت برایم سخت نیست، زیرا من جنگیده‌ام تا ثابت کنم برای وطنم، آمال و آرزوهایم خواهم جنگید نه شماره پیراهن و نه بازوبندش.

اکنون زمان آن رسیده که از تمامی هم تیمی‌هایم، مربیان و مدیران و پزشکان تیم‌های ملی و هوادارن تشکر کنم و برایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمایم. خداحافظ تیم ملی. "

به گزارش ایمنا، سارا قمی از سال ۸۶ افتخار پوشیدن لباس تیم ملی را داشته است و ۵ بار به عنوان خانم گل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب شده است. وی از ۱۲، ۱۳ سالگی به دلیل تعدد کسب عنوان خانم گلی توسط یکی از مربیان خود لقب سارادونا را به ارمغان آورده است.

کد خبر 457278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.