بیانیه باشگاه آلومینیوم اراک درباره داوری دیدار این تیم مقابل سپاهان

باشگاه آلومینیوم اراک درباره اشتباهات داوری بازی این تیم مقابل سپاهان بیانه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایمنا، باشگاه آلومینیوم اراک پس از شکست این تیم مقابل سپاهان در خصوص اشتباهات داوری بیانیه‌ای منتشر کرد. در این بیانیه آمده است:

"همواره احترام به همه ارکان فوتبال از جمله داوران زحمت کش را وظیفه خود دانسته و همیشه بر حفظ حرمت‌ها و ضوابط تاکید ویژه ای دارد اما، گاهی اوقات اتفاقاتی رقم می‌خورد که چاره‌ای جز دادخواهی برای حقوق تضییع شده این تیم مردمی باقی نمی‌گذارد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک در بازی با سپاهان، از عملکرد داوران و اشتباهات غیرعمد آنها متضرر شده و این اشتباهات تأثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.

در دیدار با سپاهان تیم فوتبال آلومینیوم از عملکرد داور ضربه جدی خورده است و نادیده گرفته شدن آفساید بازیکن سپاهان و در ادامه خطای واضح بازیکن این تیم پیش از به ثمر رسیدن گل که به تأیید کارشناسان نیز رسیده است، در نتیجه نهایی این دیدار تأثیر مستقیم داشته و این باشگاه نیز دفاع از حق پایمال شده را حق خود می‌داند.

در این بازی کمک داور دوم هم تأثیر بسزایی در نتیجه داشت و در نیمه اول خطای شدید بازیکن سپاهان در مقابل دیدگان کمک داور اتفاق افتاد که کارتی به این بازیکن داده نشد. بر روی به ثمر رسیدن گل سپاهان هم کمک داور در عدم اعلام آفساید و در ادامه عدم اعلام خطای شدید بازیکن حریف اشتباه کرد تا گل سه امتیازی وارد دروازه آلومینیوم شود.

در همین راستا سرمربی محترم تیم فوتبال آلومینیوم اراک نیز پس از دیدار روز پنج شنبه تیمش برابر سپاهان، به دلیل وضوح آفساید و در ادامه خطای بازیکن حریف در نشست خبری پس از بازی انتقاداتی درست و منطقی را نسبت به عملکرد تیم داوری مطرح کرد.

باشگاه آلومینیوم اراک از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تقاضا دارد که با نظارت بر عملکرد داوران و خطاهای صورت گرفته از تکرار این اشتباهات جلوگیری کند و تا در ادامه مسابقات لیگ حقوق تیم‌ها ضایع نشود. "

بیشتر بخوانید:

نظر کارشناسان داوری درباره صحنه‌های مشکوک دیدار سپاهان و آلومینیوم اراک

به گزارش ایمنا این در حالی است که کارشناسان داوری قضاوت این دیدار را مورد قبول قرار داده اند و صحنه مشکوک به آفساید گل تیم فوتبال سپاهان آفساید نبوده است.

کد خبر 456558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.