آمار کرونا کرمان ۲۸ آبان؛ ۳۴ فوتی و ۱۵۸ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا بیست و هشتم آبان ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – چهارشنبه بیست و هشتم آبان ماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۸۱۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۴۸۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۲۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۳۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۵۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۳۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمان بستری شده‌اند، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به ۱۲ هزار و ۲۴۷ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد کل بیماران جدید، ۱۰۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌است.

شفیعی تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را ۳۴ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به هزار و ۶۱۹ نفر رسید.

وی اظهار کرد: از مجموع فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان، ۲۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، چهار نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، هفت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بوده‌است.

به گزارش ایمنا، طی آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 456313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.