آخرین مهلت ثبت‌نام هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد

متقاضیان شرکت در هفدهمین دوره فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا آخر آبان ماه فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.

به گزارش ایمنا و به نقل از معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، جذب هیات علمی وزارت بهداشت، هفدهمین دوره فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، منحصراً برای دانشگاه‌های کم برخوردار و با هدف رفع کمبود نیروی انسانی هیات علمی ضروری آن‌ها در حال برگزاری است.

بر اساس اعلام معاونت آموزشی، دانشگاه‌های برخوردار برای جذب هیات علمی سهمی ندارند و نیازهای استخدامی به تفکیک رشته‌های علوم بالینی و علوم پایه پزشکی و بر اساس اعلام نیاز دانشگاه‌ها و با در نظر گرفتن محدودیت مجوزهای استخدامی تعیین شده است.

متقاضیانی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند، تا پایان آبان ماه می‌توانند با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیات علمی به نشانی aac.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت نام نهایی و دریافت کد رهگیری اقدام کنند. استخدام و جذب هیات علمی بر مبنای ضوابط و مصوبات تعیین شده از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و مفاد درج شده در آگهی هفدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، خواهد بود.

کد خبر 456207

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.