۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
علی انصاریان مجری پنج ستاره شد

سری جدید مسابقه «پنج ستاره» با اجرای علی انصاریان در بستر آموزشی روی آنتن می رود.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فصل اول مسابقه «پنج ستاره» را اشکان خطیبی و فصل دوم و سوم آن را حمید گودرزی اجرا کرد و حالا اجرای فصل چهارم بر عهده علی انصاریان است.

محمد قنبری تهیه کننده مسابقه «پنج ستاره» درخصوص انتخاب علی انصاریان به عنوان مجری گفت: یکی از دلایل انتخاب علی انصاریان برای اجرای این مسابقه تلویزیونی، ایجاد فضای شاد و ارتباط صمیمی با شرکت کنندگان است.

وی ادامه داد: براساس سیاست‌های کلی گروه و اتاق فکر برنامه و همچنین در راستای جذب حداکثری مخاطبان تصمیم گرفتیم تا فضای مسابقه پنج ستاره را تغییر دهیم و از حالت کاملاً جدی و آموزشی به سمت فضای شاد و مهیج اما در بستر آموزشی حرکت کنیم. لذا ضمن مذاکره با گزینه‌های مختلف و بررسی همه جانبه آنها در نهایت فصل جدید «پنج ستاره» را با اجرای علی انصاریان به مخاطبان هدیه خواهیم کرد.

قنبری همچنین درباره پنج ستاره گفت: در سری جدید برای اینکه مخاطبان شاهد تکرار بیش از حد یک فرم و قالب نباشند به سراغ طرحی نو رفتیم و ان شاالله با تجربیات قبلی که در اختیار تیم تولید است، تمام تلاشمان را می‌کنیم برنامه‌ای شاخص و طراز برای بینندگان تدارک ببینیم.

کد خبر 456090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.