آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۲۷ آبان؛ ۱۴ فوتی و ۵۲ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری آمار فوتی و مبتلایان به کرونا ۲۷ آبان ماه را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز سه شنبه ۲۷ آبان ماه، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۳۳ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۶۰ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۵۲ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

وی اضافه کرد: اکنون ۳۷۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۹۶ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

شیرانی تاکید کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۵۴۰ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون ۷۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 456070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.