رونمایی از ۱۵۰ محصول فرهنگی و اجتماعی در نکوداشت روز اصفهان

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: رونمایی از ۱۵۰ کالا و محصول فرهنگی اجتماعی در موزه هنرهای معاصر اصفهان در چهار شب، یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که به مناسبت نکوداشت روز اصفهان در حال برگزاری است.

به گزارش ایمنا، مرتضی رشیدی با اشاره به رونمایی این محصولات و اضافه شدن مجموعه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی به گنجینه تولیدات فرهنگی شهر اصفهان اظهار کرد: شب اول مجموعه محصولات حوزه شهروندی رونمایی شد که تلاش ما بر این بوده که بتوانیم به مطالبه شهروندان پاسخ دهیم.

وی افزود: در شب دوم محصولات گردشگری با حضور علیرضا نصراصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان و قاضی عسگر معاون اقتصادی استاندار اصفهان رونمایی شد تا فضای گردشگری اصفهان برای گردشگر داخلی و خارجی بسترسازی و تسهیل شود.

وی ادامه داد: در شب سوم از سامانه شبکه سازی محلات شهر اصفهان و محصولات اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با عنوان سلامت فیروزه شامل بروشور، کتابچه و محصولات رسانه‌ای و تولیدات دیداری شنیداری با حضور کوروش محمدی رئیس کمسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان رونمایی خواهد شد.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: سامانه شبکه سازی محلات شهر اصفهان که با همت کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان برنامه ریزی و اجرا شده است مهمترین اقدام اجتماعی بوده که به نهادهای مدنی برای حضور بیشتر و تمرکز بر شهروند محوری کمک شایانی خواهد کرد و تحقق این برنامه تا پایان سال گام مهمی در حوزه اجتماعی است.

رشیدی خاطرنشان کرد: آثار مربوط به مشارکت‌های اجتماعی، اداره توسعه فرهنگ سلامت و معاونت فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در شب چهارم ۲۸ آبان ماه در موزه هنرهای معاصر اصفهان رونمایی می‌شود.

گفتنی است؛ رونمایی بیش از ۱۵۰ محصول فرهنگی اجتماعی در ویژه برنامه "آذرخش" از ۲۸ آبان تا یکم آذر هر شب ساعت ۲۱ در صفحه اینستاگرامی اصفهان فرهنگ (@isfahanfarhang) منتشر می‌شود.

کد خبر 456067

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.