قیمت گوشت قرمز در بازار کاهش یافته است

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان گفت: نرخ هر کیلوگرم گوشت قرمز در روند معاملات بازار در بازه زمانی روزهای اخیر تقریباً ۲۰ هزار تومان کاهش داشته است. نمی‌توان آینده بازار گوشت قرمز را پیش‌بینی کرد.

اصغر پور باطنی در گفتگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به کاهش قیمت گوشت قرمز در بازار اظهار کرد: نرخ هر کیلوگرم گوشت قرمز در روند معاملات بازار در بازه زمانی روزهای اخیر تقریباً ۲۰ هزار تومان کاهش داشته است.

وی افزود: کاهش ۲۰ هزارتومانی نرخ هر کیلوگرم گوشت مربوط به گوشت درجه یک است و انواع دیگر گوشت قرمز دام سبک و سنگین نیز به تبع کاهش قیمت داشته است.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز درجه یک در روند معاملات بازار در حدود ۱۲۰ هزار تومان و نرخ هر کیلوگرم گوشت قرمز درجه دوم بدون استخوان در حدود ۱۰۰ هزار تومان است.

پور باطنی اضافه کرد: علت افزایش قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز تا پیش از این جریان کاهشی، پایین آمدن میزان حجم عرضه گوشت در بازار به علت مناسبت‌های ماه محرم و صفر بود و به نظر می‌رسد افزایش حجم عرضه گوشت قرمز به دلیل عبور از بازه زمانی مناسبت‌های این دو ماه و توقف صادرات باعث این جریان کاهشی قیمت شده باشد.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با استفاده از کنترل دقیق و حساب شده عرضه گوشت قرمز در میان واحدهای صنفی، قیمت گوشت قرمز را مجدداً کاهش دهیم.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان خاطرنشان کرد: نمی‌توان آینده بازار گوشت قرمز را پیش‌بینی کرد.

کد خبر 454093

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.