آغاز ثبت نام مهمانی دانشجویان علوم پزشکی از هفته آینده

جدول زمان بندی فعال شدن سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ‏کشور برای نیمه دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹‏ اعلام شد.

به گزارش ایمنا، معاونت آموزشی وزارت بهداشت جزئیات زمانی فعال شدن سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای نیم سال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام کرد.

بر این اساس دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی باید نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر اساس بازه‌های زمانی اعلام شده اقدامات لازم را به عمل آورند.

همچنین نقل و انتقال دانشجویان تنها از طریق سامانه مذکور مقدور و قابل پیگیری است و لازم است دانشجویان در خصوص استفاده از سایت یا سامانه دیگر دانشگاه به این منظور خودداری کنند. همچنین دانشگاه‌ها یا دانشکده‌های علوم پزشکی که در نیم سال مذکور پذیرش دانشجوی انتقال یا میهمانی ندارند، اطلاع رسانی لازم را در این خصوص صورت خواهد گرفت.

بر این اساس ثبت نام دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و بارگذاری مدارک لازم از ۲۰ آبان شروع می‌شود و تا ۱۰ آذر ادامه دارد و بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدا و ویرایش توسط دانشجو نیز از ۱۱ تا ۲۰ آذر انجام می‌شود.

همچنین ۲۶ آذر تا ۱۰ دی ۹۹ نیز تمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبدا انجام شده و در نهایت ۱۱ تا ۲۳ دی ۹۹ نیز بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو به اتمام می‌رسد.

براساس گزارش ایسنا، ۲۴ دی تا ۸ بهمن ۹۹ فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه علوم پزشکی مقصد به اتمام خواهد رسید.

کد خبر 453773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.