دستگیری ۳۷۹ معتاد متجاهر در اصفهان/کشف ۴ قبضه سلاح از مخفیگاه خرده فروشان

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از دستگیری ۳۷۹ معتاد متجاهر و ۱۴ خرده فروش مواد افیونی در عملیات نصر ۷۸ مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی‌فر، اظهار کرد: در راستای پاکسازی نقاط آلوده با هدف دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر عملیاتی ضربتی تحت عنوان نصر ۷۸ توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اجرا شد که این عملیات با دستاوردهای خوبی همراه بود.

وی افزود: در این عملیات ۳۷۹ نفر معتاد متجاهر و ۱۴ خرده فروش شناسایی و دستگیر و در بازرسی منازل افراد خرده فروش مواد مخدر، ۳۳ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد افیونی، ۱۰۸ عدد ابزار آلات مصرف مواد، ۶ هزار و ۳۲۷ عدد شربت و قرص متادون کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان همچنین از کشف چهار قبضه اسلحه و ۷۷ فشنگ جنگی در بازرسی از مخفیگاه خرده فروشان مواد افیونی خبر داد و گفت: خرده فروشان مواد مخدر دستگیرشده در این عملیات به همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شده و معتادان متجاهر نیز به کمپ‌های ترک اعتیاد تحویل شدند.

سرهنگ هاشمی‌فر با بیان اینکه استان اصفهان که پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی محسوب می‌شود زیبنده وجود معتادان و خرده فروش‌های مواد افیونی نیست از تداوم این گونه اقدامات با شتاب بیشتر از گذشته خبر داد.

کد خبر 453562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.