آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری مشهد در نیمه دوم سال جاری

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری برای خدمت رسانی به شهروندان در نیمه دوم سال جاری خبر داد.

علیرضا صحراگرد در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: هدف از برگزاری این مانور، سنجش میزان آمادگی نیروهای معاونت خدمات شهری در حوزه مناطق و سازمان‌های بحران مدار و تیم‌های عملیاتی بود که قرار است در نیمه دوم سال جاری در هنگام نزول بارش باران و برف با انجام عملیات‌هایی نظیر رفع آب‌گرفتگی های احتمالی و زدودن برف و یخ از معابر شهری به شهروندان خدمت‌رسانی کنند.

وی افزود: در این مانور از هر منطقه، دو اکیپ کامل به نقطه برگزاری مانور اعزام شده و توان عملیاتی آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: تجهیزات و نیروهای خدمات شهری همواره به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران رضوی هستند و با انجام این مانور بار دیگر توان عملیاتی و آمادگی نیروها به مرحله آزمون گذاشته شد.

وی تصریح کرد: در شش ماهه دوم سال جاری بیش از پنج هزار نیروی خدمات شهری، ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات برف‌روبی و نمک‌پاشی و بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات جمع آوری آب‌های سطحی، به صورت کامل آمادگی انجام عملیات‌های خدمات شهری را خواهند داشت.

کد خبر 453432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.