محکومیت ۷۸۱ میلیون ریالی قاچاقچی برنج در بندر ماهشهر

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان از محکومیت بیش از ۷۸۱ میلیون ریالی قاچاقچی ۱۶۷ کیسه برنج در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد، همچنین یک شرکت پخش مواد غذایی در یزد به جریمه ۴ میلیارد ریالی محکوم شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، نعمت الله بیرانوندی، اظهار کرد: پس از تهیه گزارشی از سوی نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر در مورد توقیف یک دستگاه خودرو و کشف ۱۶۷ کیسه برنج مارک‌دار کشور هندوستان، این گزارش به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بندر ماهشهر ارسال شد.

وی گفت: رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بندر ماهشهر پس از احراز تخلف، متهم را به ضبط کالا و پرداخت ۷۸۱ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

اجرای حکم ۴ میلیاردی شرکت پخش مواد غذایی در یزد

در خبر دیگری علی اکبر مختاری سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد در خصوص حکم شرکت پخش مواد غذایی در این استان، اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی مهریز در حین کنترل از خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلی یخچال دار مشکوک و در بازرسی آن خودرو محموله کالای خارجی از نوع کارتن بسته بندی میوه کشف و پرونده را به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز شهید مدنی، ارسال کردند.

وی خاطرنشان کرد: شعبه پس از بررسی اسناد و مدارک موجود و با احراز تخلف قاچاق، این شرکت را به ضبط کالا، ممانعت از فعالیت به مدت یکسال و پرداخت مبلغ چهار میلیارد و ۲۹۷ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد که حکم صادره جزای نقدی و ضبط کالاها اجرایی شده است.

کد خبر 451834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.