اشتری: ناجا و سپاه در هر شرایطی کنار هم هستند

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح باعث افتخار کشور هستند، گفت:دوران طلایی تعامل و همکاری نیروهای مسلح را شاهدیم؛ امروز، در هر شرایط و ماموریتی فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی کنار هم هستند.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اتفاق هیئت همراه برای تبریک هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا حضور یافت و با سردار "حسین اشتری " فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفت و گو کرد.

اشتری در این دیدار صمیمانه با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت هفته ناجا، افزود: پیام ایشان موجب ارتقا روحیه ما و همه نیروهای پلیس شد؛ همکارانم از دورترین نقطه تا بازنشستگان، به وجود خود افتخار می‌کنند و توفیق سربازی ولایت را غرور آفرین می‌دانند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برنامه‌های برگزار شده در هفته نیروی انتظامی ادامه داد: هدف ما در این هفته، ارائه خدمات بیشتر به مردم و رسیدگی بیشتر به امور کارکنان ناجا است.

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: مأموریت‌های ناجا و گستردگی کار در آن، این نیرو را به عنوان یک سازمان بی نظیر در بین سایر سازمان‌ها رقم زده و بنا به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ناجا علاوه بر مأموریت‌های ذاتی خود یک سازمان خدمتگزار است.

وی با اشاره به اقدامات درخشان نیروهای مسلح همزمان با شیوع کرونا ادامه داد: امروز این مهم، مورد تاکید فرمانده معزز کل قوا (مدظله‌العالی) است و ایشان تاکید فرمودند که همه سازمان‌ها بایستی در این خصوص پای کار باشند گرچه معظم‌له از اقدامات انجام شده ابراز رضایت نمودند.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: امروز نیروهای مسلح باعث افتخار کشور هستند و در هر حادثه‌ای در کنار مردم بوده و خواهند بود و مردم هم آنها را دوست دارند.

اشتری با اشاره به شعار امسال هفته ناجا با عنوان "با هم برای امنیت و سلامت" بیان کرد: امروز حافظان امنیت و سلامت در کنار هم هستند تا بتوانند این ویروس منحوس را شکست دهند.

وی با تقدیر و تشکر از حمایت‌های فرمانده سپاه پاسداران گفت: دوران طلایی تعامل و همکاری نیروهای مسلح را شاهدیم چراکه در هر شرایط و مأموریتی فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی کنار هم هستند. تعامل و همدلی بین نیروهای مسلح و سایر بخش‌ها می‌تواند تلاش دشمنان را ناکام و توطئه آنان را خنثی کند و وظیفه همه ما این است که چنین تعامل و همدلی را حفظ و ارتقا دهیم.

کد خبر 451576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.