احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا(س)

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به اینکه شیفت کاری بهشت زهرا دو برابر شده است، گفت: شهروندان فقط برای تدفین بستگان درجه یک به بهشت زهرا مراجعه کنند.

به گزارش ایمنا، سعید خال درباره محدودیت‌های جدید در بهشت زهرا (س)، اظهار کرد: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا در موج سوم و اعلام‌های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر افزایش چشمگیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی‌ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه‌ای را در نظر گرفته است و از خانواده متوفیان درخواست می‌شود که صرفاً جهت کار مهم تدفین و به تعداد محدود به بهشت زهرا مراجعه کنند.

وی گفت: درهای بهشت زهرا صرفاً بر روی خانواده‌های متوفی باز خواهد بود و تنها پذیرای بستگان درجه یک خواهد بود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به حضور تعداد زیادی از مردم در روزهای تعطیل در بهشت زهرا (س) از شهروندان درخواست کرد: در تعطیلات پیش رو (پنجشنبه، جمعه و شنبه) به هیچ وجه در بهشت زهرا تردد نداشته باشند حتی حکم قضائی لازم را گرفته ایم و اگر نیاز باشد درهای بهشت زهرا را مانند گذشته خواهیم بست.

وی گفت: مردم تنها برای کار ضروری تدوین در بهشت زهرا حاضر شوند و این اقدام هم حتماً با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود چراکه اکنون شرایط بسیار نگران کننده است و نظیر این شرایط را تاکنون نداشته ایم.

خال با بیان اینکه در صورت همکاری مردم خدمات رسانی مختل نمی‌شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شیفت کاری بهشت زهرا دو برابر شده است و امکانات به مقدار دو برابر لازم برای انجام کار تدوین وجود دارد این پیش بینی‌ها در سازمان بهشت زهرا انجام شده و از مردم می‌خواهیم که همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: فارس

کد خبر 449904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.