نبی: در حال رایزنی برای اردوی آبان تیم ملی هستیم/ به غیر از صعود به جام جهانی فکر نمی کنیم

دبیرکل فدراسیون گفت: غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی عنوان کرد: خوشبختانه با پیش بینی‌های که فدراسیون انجام داد، دو اردوی تدارکاتی در ازبکستان و ترکیه برای تیم ملی فراهم شد. در اردوی تاشکند یک دیدار دوستانه با تیم ملی ازبکستان نیز انجام شد که ثمرات خوبی داشت.

وی در ادامه اضافه کرد: بازیکنان در این اردوهای آمادگی زیر نظر دراگان اسکوچیچ، وحید هاشمیان و بقیه کادر فنی تمرینات خود را به خوبی برگزار کردند. همچنین با همکاری کادر پزشکی و سرپرستی تیم ملی کار گروهی بسیار منظمی در این اردوها شاهد بودیم و به دلیل نزدیکی و دوستی که بین بچه‌ها و کادر فنی وجود داشت، هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ روحی اردوی آماده سازی خوبی را شاهد بودیم.

دبیرکل فدراسیون درباره انجام نشدن بازی با مالی خاطر نشان کرد: اگر چه بازی با مالی در دستور کار قرار داشت اما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامتی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، این دیدار لغو شد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ترکیه به عنوان میزبان این مسابقه بود، امروز رسماً اعلام کرد با توجه به گزارش پزشکی اعضای تیم مالی و به حد نصاب نرسیدن آنان این بازی لغو شد. طبق پروتکل‌های فیفا، چون اکثریت بازیکنان مالی به کمتر از ۱۳ بازیکن می‌رسید، به همین دلیل این بازی لغو و به تاریخ‌های آتی موکول می‌شود.

نبی در پایان خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و پیگیری بازی تدارکاتی برای اردوی آبان ماه خواهد بود. فدراسیون تمام سعی خود را در این زمینه خواهد کرد تا تیم ملی آماده رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ شود. همانطور که از اوایل امسال این برنامه ریزی ها صورت گرفته است.

سرپرست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اسکوچیچ به همراه کادر زحمات زیادی در این زمینه کشیده اند. ان شاءالله بتوانیم در دیدارهای تدارکاتی بعدی رضایت مردم عزیزمان را بدست بیارویم و در مسابقات مقدمامی جام جهانی ۲۰۲۲ بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی‌کنیم.

کد خبر 449717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حمید صدریان IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
    0 0
    بسمه تعالی باسلام اقای نبی عزیز اکنون که برابر ازبکها درخشیده اید خوبست انرا ادامه دهید زیرا عراق این حریف دردسر ساز درفکر برپایی اردو شانزده ابان جهت بازی بااردن و ازبکستان می باشد ما هواداران تیم ایران عاجزانه توقع داریم که با وجود مشکلات اقتصادی وهماهنگی با فرمانده دراگان همانند قبل که مقابل ازبکها ظاهر شدید رقابتهایی با تیمهای اروپایی برگزار نمایید بفرموده خودتان غیراز صعود به جام جهانی به چیزدیگری فکرنمی کنید دست علی همراهتان