آمار کرونا شهرکرد ۲۱ مهرماه؛ ۶ فوتی و ۲۵ ابتلای جدید

ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۵ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری بودند، مثبت قطعی اعلام شد همچنین دراین بازه زمانی کووید ۱۹ جان شش نفر را در چهار محال و بختیاری گرفت.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۸ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی استان مراجعه کردند.

وی افزود: از این تعداد ۳۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.

شیرانی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۵ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری بودند مثبت قطعی اعلام شد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر ۲۱۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

شیرانی ادامه داد: از این تعداد ۱۷۸ نفر مثبت قطعی و مابقی بیماران در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: در ۲۴ ساعت گذشته بیماری کووید ۱۹ جان شش نفر را در استان گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۳۱۷ نفر است.

شیرانی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۹ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: همچنان بر رعایت دستورات بهداشتی، استفاده از ماسک و توجه به فاصله اجتماعی تاکید داریم.

کد خبر 449503

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.