معرفی هیات انتخاب آثار بخش خیابانی جشنواره تئاتر مقاومت

حمید نیلی اعضای هیات انتخاب آثار بخش خیابانی و محیطی جشنواره تئاتر مقاومت را معرفی و منصوب کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی جشنواره، حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت طی احکامی جداگانه حمیدرضا افشار، سیروس همتی و امیر کربلایی‌زاده را به عنوان اعضای هیأت انتخاب آثار بخش خیابانی و محیطی این جشنواره منصوب کرد.

حمیدرضا افشار دارای مدرک دکترای تئاتر و مطالعات اجرا از دانشگاه لندن، استاد دانشگاه و عضو هیأت علمی دانشکده سینما هنر تهران، کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر، رادیو و تلویزیون است. کسب جوایز مختلف، داوری در چندین جشنواره داخلی و خارجی، نگارش تعداد زیادی مقاله علمی، تألیف چندین کتاب و همچنین بازی در چند اثر سینمایی و تلویزیونی از جمله سوابق علمی و هنری وی به‌شمار می‌رود.

سیروس همتی بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون است که در چندین جشنواره داخلی نظیر دفاع مقدس، فجر و سوره به‌عنوان بازیگر برتر برگزیده شده‌است. داوری، بازبینی و بازخوانی در چندین جشنواره داخلی و خارجی نیز در کارنامه هنری وی به چشم می‌خورد.

امیر کربلایی‌زاده فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۷۶ آغاز کرد. داوری در چندین جشنواره نمایش خیابانی و صحنه‌ای و حضور در بیش از ۵۰ نمایش و نیز ایفای نقش در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی در کارنامه هنری وی دیده می‌شود.

همچنین وی به عنوان یک بازیگر استندآپ کمدی در چندین کشور به اجرای برنامه پرداخته است.

کد خبر 449037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.