اعلام شرایط و چگونگی ثبت‌نام داوران جشنواره کودک

شرایط ثبت‌نام داوران کودک و نوجوان سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش ایمنا، با اعلام دبیرخانه جشنواره و با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امسال داوران کودک و نوجوان برخلاف گذشته، به صورت آنلاین آثار جشنواره را در خانه و از طریق برخط داوری خواهند کرد.

بر اساس این خبر، همچنین مقرر شده تا به واسطه امکان مشاهده برخط آثار توسط جمع بیشتری از مخاطبان، داوران کودک و نوجوان پس از ثبت‌نام، به صورت فراگیر و با جمعیتی بیش‌تر از گذشته به داوری آثار بپردازند و فراخوان تصویری برای ثبت‌نام داوران کودک و نوجوان رسانه‌ای شده است.

بر اساس این فراخوان عمومی، کودکان و نوجوانان ۵ تا ۱۵ ساله (متولدین ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۴) می‌توانند از سراسر کشور از طریق سامانه جشنواره (به آدرس www.portal.icff.ir) در بخش داوری کودکان و نوجوانان ثبت‌نام کنند.

پس از تأیید، داوران کودک و نوجوان طی روزهای جشنواره، بعد از دیدن آثار ۵ بخش بلند داستانی، کوتاه زنده و انیمیشن، وب‌سری و بخش کروناروایت در یکی از پلتفرم‌های نماوا، فیلیمو و تیوا، به سامانه جشنواره مراجعه و یکی از سه تا گزینه (خوب، متوسط و ضعیف) را انتخاب کنند.

گفتنی است نمایش فیلم‌ها برای داوران کودک و نوجوان و خانواده‌هایشان در پلتفرم‌ها رایگان در نظر گرفته شده است.

همچنین با هدف اختصاص شرایط عادلانه برای داوری آثار این پنج بخش، اگر داوران کودک و نوجوان دیدن فیلمی را بر اساس جدول برنامه‌ها از یک پلتفرم از دست دادند، می‌توانند فقط یک بار دیگر، آن فیلم را در یک پلتفرم دیگر ببینند.

فرصت ثبت‌نام داوران کودک و نوجوان سراسر کشور فقط تا جمعه ۲۵ مهر تعیین شده است و جدول نمایش آثار در پلتفرم‌ها، به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کد خبر 448520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.