برنامه‌های هفته جهانی کودک در بندرعباس به صورت مجازی برگزار می‌شود

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری دفتر شهر دوستدار کودک بندرعباس، برنامه‌های هفته جهانی کودک را بصورت مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش ایمنا، حامد رضوانی در جلسه‌ای با رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک بندرعباس، اظهار کرد: باید بدانیم روز کودک فقط یک مراسم نیست، بلکه این مناسبت فرصتی برای ساختن جهانی شایسته برای کودکان است.

وی افزود: در حقوق جهانی کودک، کودکان باید در فضایی سرشار از خوشبختی، محبت و تفاهم بزرگ شوند و در دین مبین اسلام هم نیز تاکید فراوانی بر رعایت حقوق کودک و توجه به این قشر شده که این مهم برخواسته از جایگاه نسل نوپا در آینده کشورها و ملل مختلف است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: جشنواره مجازی به وقت کودکی با موضوع من شهرم را دوست دارم چون…، ساخت بادبادک دست ساز، نقاشی کودک، کرونا، سلامت نیز یکی از برنامه‌های هفته جهانی کودک در شهر است.

وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا ۲۴ مهرماه به صورت ارسال فیلم و عکس از نحوه کار از طریق واتساپ به شماره تماس ۰۹۱۶۴۲۶۹۱۷۶ است، جهت اطلاعات بیشتر علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند به سایت http://sazemanfv.com/ مراجعه کنند.

رضوانی گفت: اختتامیه سوگواره هیئت‌های خانگی، اختتامیه جشنواره تابستانه یخ در بهشت، مسابقه نقاشی پرتکل‌ها ما و ماهی‌ها در ساحل خواجه عطا، برگزاری کارگاه آموزش مجازی مادر و کودک، بخشی از برنامه‌های این هفته است.

کد خبر 448298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.