اختصاص ۱۵۰ میلیون تومان به پروژه پیاده‌روسازی گلپایگان

معاون خدمات شهری شهردار گلپایگان گفت: فاز نخست پروژه پیاده روسازی بلوار آیت الله محمدی شهر گلپایگان در مدت یکماه با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از گلپایگان، مسعود نوری امروز (چهارشنبه) در حاشیه بازدید مسئولین از پروژه پیاده روسازی بلوار آیت الله محمدی شهر گلپایگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه پیاده روسازی بلوار آیت‌الله محمدی شهر گلپایگان فاز نخست آن بر اساس زمانبندی انجام شده از ابتدای میدان قاضی زاهدی تا ابتدای خیابان اردیبهشت در مدت یک ماه با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این پروژه شامل ۸۰۰ متر جدول گذاری و دو هزار متر مربع بتن‌ریزی است، پس از لوله‌گذاری و روشنایی کنار لاین، سپس مبلمان شهری در این قسمت نصب می‌شود، خاطرنشان کرد: در اجرای این پروژه ۲۰ نفر مشغول کار شدند.

معاون خدمات شهری شهردار گلپایگان تصریح کرد: برای اجرای پروژه‌های پیاده روسازی در سطح شهر گلپایگان عرض مناسب پیاده‌رو با توجه به تراکم جمعیت آینده شهر، نوع محور و میزان رفت و آمد شهروندان در فصول مختلف سال، جلوگیری از جمع شدن آب‌های سطحی و هدایت آن‌ها به جوی‌ها و صاف بودن و اینکه پستی و بلندی مورد توجه قرار دارد.

نوری با تأکید بر بهره‌مندی شهروندان از منظر شهری زیبا تصریح کرد: شهرداری گلپایگان در راستای رسیدگی به محلات کمتر توسعه یافته در ادامه احداث پارک‌های محله‌ای، عملیات تسطیح، لوله گذاری و آبرسانی تحت فشار، کاشت چمن، راه‌اندازی آب نما نورپردازی، رنگ آمیزی جداول و نصب ست ورزشی در محلات مختلف را شروع شده است.

کد خبر 447263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.