ترافیک سنگین و نیمه سنگین در سه محور چالوس، هراز و فیروزکوه

جانشین رئیس پلیس راه کشور از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در مقاطعی از سه محور شمالی کشور شامل چالوس، هراز و فیروزکوه خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایوب شرافتی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا ساعت ۱۳ امروز از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور، در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا پورکان هستیم و در محدوده‌های آتشگاه، آدران، پل خواب و نساء در این محور نیز ترافیک نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر شمال به جنوب چالوس در محدوده مرزن آباد نیز پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده است، گفت: در مسیر شمال به جنوب محدوده سه راهی چلاو در محور هراز نیز شاهد ترافیک سنگین هستیم. همچنین ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده دماوند هم گزارش شده است.

جانشین رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد به شکل روان در حال انجام است، تصریح کرد: در دیگر جاده‌های کشور مشکل ترافیکی خاصی گزارش نشده و تردد به آرامی در حال انجام است.

شرافتی درباره وضعیت جوی جاده‌ها نیز گفت: هیچ گونه مداخلات جوی در جاده‌های کشور گزارش نشده است.

کد خبر 446199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.