استقلال ۱ – الشرطه ۱/ کار صعود به اما و اگر کشید

تیم فوتبال استقلال که می توانست با برتری برابر نماینده عراق صعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کند برابر این تیم متوقف شد تا کارش به دیدار آخر کشیده شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در ادامه رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که به میزبانی قطر برگزار می‌شود، امشب- یکشنبه ۳۰ شهریور ماه- از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران تیم فوتبال استقلال به مصاف تیم الشرطه عراق رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

استقلال در شرایطی به مصاف تیم الشرطه رفت که به دلیل انصراف تیم الوحده امارات از مسابقات دو دیدار رفت و برگشت برابر این تیم را برگزار نکرد. شاگردان نامجومطلق برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی در این دیدار داشتند و در صورت شکست از دور مسابقات کنار می‌رفتند.

تیم عراقی که برای این دیدار انگیزه زیادی داشت در نیمه اول برتر از استقلال ظاهر شد و موقعیت‌های زیادی را روی دروازه تیم ایرانی ایجاد کرد. سبزپوشان عراقی در نیمه اول موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند که در دقیقه ۲۶ یکی از این موقعیت‌ها توسط مزین فیاض، بازیکن الشرطه به گل برتری تبدیل شد.

استقلال نیمه دوم خیلی با آنچه در نیمه نخست دیدیم تفاوت داشت تا آنجاویکه در ادامه استقلال بر تعداد حملاتش افزود تا بتواند گل خورده را جبران کند اما این تیم پس از رسیدن به پشت محوطه جریمه حریف برنامه خاصی برای رسیدن به دروازه و باز کردن آن را نداشت تا نیمه اول را با شکست پشت سر بگذارد.

سرمربی استقلال تهران برای نیمه دوم اقدام به چند تعویض کرد که مهمترین و تاثیرگذارترینش حضور علی کریمی و ارسلان مطهری در زمین بود که سهم زیادی در تحول استقلال داشتند و این تیم توانست یک نیمه برتر از حریف عراقی خود باشد.

استقلال در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشت اما تنها یک بار در دقیقه ۶۸ توسط ارسلان مطهری به گل رسید.

آبی پوشان برای صعود از این مرحله نیاز به پیروزی داشتند اما هر چه حمله کردند نتوانستند دروازه حریف را برای بار دوم باز کنند و درنهایت به تساوی رسیدند تا تکلیف صعود به دیدار آخر برابر الاهلی عربستان کشیده شود.

کد خبر 445397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.