فضلی: الگویی بهتر از دفاع‌مقدس سراغ نداریم

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ الگویی بهتر از دفاع مقدس و عمل به قرآن سراغ نداریم.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، سرتیپ پاسدار علی فضلی روز چهارشنبه در نشست مدیران و فرماندهان بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: امروز دشمن ارزش‌های نظام و دفاع مقدس را نشانه رفته است و می‌خواهد آن را از ذهن و جسم ما پاک کند؛ ما باید از آن پاسداری کنیم به ویژه که جوانان عزیز ما در آن شرایط دوران دفاع مقدس یا متولد نشده بودند یا در سنین کوچکی بودند و اکنون در معرض آسیب هستند و دشمن آنها را نشانه گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه باید به وظیفه خود در حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عمل کنیم، افزود: ما باید حافظه تاریخی خود و ارزش‌های دفاع مقدس را تقویت کنیم که نشر ارزش‌های دفاع مقدس می‌تواند نظام و کشور را بیمه کند.

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در یک پژوهشگاه آمریکایی به تازگی تحقیق کردند که اسناد آن منتشر شده با این عنوان که رزمندگان ایرانی به یک بلوغ کامل نظامی رسیده‌اند.

فضلی ادامه داد: امروز اگر جبهه مقاومت شکل می‌گیرد و هویت پیدا می‌کند به خاطر این است که به گفته سردار شهید قاسم سلیمانی الگویش دفاع مقدس است و هیچ الگویی بهتر از دفاع مقدس سراغ نداریم.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم خدمت به خدا است، یادآور شد: همه باید کمک کنیم که عدالت بیش از پیش جاری شود و امروز اگر الگوی دفاع مقدس در قوای سه‌گانه محقق شود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

کد خبر 444658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.