آزادی ۴۰۶ زندانی از ابتدای سال جاری در اصفهان/اصفهان در رتبه اول آزادی زندانیان قرار دارد

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه این استان رتبه اول آزادسازی زندانیان در کشور را داراست، گفت: ۴۰۶ زندانی از ابتدای سال جاری تاکنون با میزان بدهی ١٣٧میلیارد تومان آزاد شدند.

به گزارش ایمنا، محمدرضا حبیبی، اظهار کرد: در شش ماهه اول سال جاری به همت خیران نیک اندیش اصفهان و در نتیجه فعالیت ستاد دیه استان ۴۰۶ نفر از زندانیان با انواع بدهکاری‌های مالی از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند و از این حیث رتبه اول به استان اصفهان اختصاص یافت.

وی افزود: کل میزان بدهی این افراد ۱۳۷ میلیارد تومان بوده که ۱۰۶ میلیارد تومان آن از طریق اخذ رضایت از طلبکاران بوده و این امر حکایت از روحیه بالای عفو و بخشش و تدین مردم اصفهان دارد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به آزادی ۷۶ زندانی مهریه، تصریح کرد: با این اقدام خداپسندانه علاوه بر این زندانیان، خانواده آنها نیز از بند مشکلات ناشی از عدم حضور سرپرست و نان آور خانوار رهایی یافتند و از سوی دیگر بخشی از مشکلات طلبکاران نیز از این طریق مرتفع شده و بی شک اینگونه اقدامات از اجر و مزد دنیوی و اخروی برای خیران برخوردار است.

حبیبی به میزان گفت: امیدواریم با استمرار این گونه اقدامات خداپسندانه در آینده نیز همچنان شاهد آزادی تعداد بیشتر از زندانیان مالی باشیم.

کد خبر 444622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
    0 0
    درود خداوند بر ریس دادگستری اصفهان که در این اوضاع خطرناک کرونایی حداقل زندانی های اصفهان را آزاد کرد که حداقل پیش خانواده هایشان یا پدر ومادران شان باشند