۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
شب‌های مافیایی بازیگران!

«شب‌های مافیا» رئالیتی شو جدید سعید ابوطالب است که با حضور ۱۳ بازیگر زن و ۲۶ بازیگر مرد به زودی کلید می خورد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی پروژه، ابوطالب در این زمینه توضیح داد: در این رئالیتی شو در هر فصل یکی از بازیگران سینما و تلویزیون، ۱۲ نفر از دوستانش را به یک لوکیشن دلخواه مثل کتابخانه، رستوران، کلبه یا هرجایی که دوست دارد برای بازی مافیا دعوت می‌کند.

وی افزود: این ۱۲ بازیگر به اتفاق شخص دعوت کننده که در بازی به او لیدر می‌گویند بازی مافیا را کاملاً رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند.

کارگردان «شب‌های مافیا» با بیان اینکه این بازی گروهی اصالتاً روسی است، یادآور شد: این بازی یک نسخه ایرانی هم دارد که اکنون اغلب در خانواده‌ها و گروه‌های دوستی این نسخه بازی می‌شود و ما هم همین نوع بازی را در یک گروه بازیگران انجام می‌دهیم.

ابوطالب تاکید کرد: بازی مافیا قطع نظر از جذابیت‌هایش و سالم بودن به عنوان یک بازی خانوادگی، به جوان‌ها قدرت استدلال و شجاعت بیان همراه با تقویت هوش هیجانی می‌دهد. به جوان می‌آموزد که در تشخیص دوست و دشمن به گفته‌های او توجه نکند و به رفتارهای پیچیده دشمن یا رقیب توجه کند.

وی درباره جزئیات بیشتر مسابقه گفت: ابتدا بازی را با ۱۳ بازیگر خانم خواهیم داشت و سپس دو گروه ۱۳ نفره شامل مردان بازیگر نیز این بازی را تجربه خواهند کرد که در مجموع تعداد شرکت کنندگان را به عدد ۳۹ می‌رساند.

«شب های مافیا» که با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته می‌شود، توسط فیلیمو پخش خواهد شد.

کد خبر 444083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.