آغاز اردوی تیم ملی تکواندو بانوان از ۲۰ مهرماه

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو، اردوی دختران ملی پوش با حضور چهار هوگوپوش از روز ۲۰ مهرماه در مرکز جهانی تکواندو آغاز می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو بانوان از اسفندماه سال گذشته با شیوع ویروس کرونا به استراحت اجباری رفت و تمرینات خود را به صورت مجازی و زیر نظر کادرفنی پیگیری می‌کرد؛ حالا پس از گذشته بیش از ۶ ماه، ملی پوشان قرار است از روز ۲۰ مهرماه تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز کنند.

با اعلام آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو، تیم ملی تکواندو بانوان با حضور چهار هوگوپوش تمرینات خود را شروع خواهند کرد.

مهلا مؤمن زاده و غزل سلطانی در وزن اول المپیکی (۴۹- کیلوگرم) و ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در وزن دوم المپیکی (۵۷- کیلوگرم) به اردوی تیم ملی دعوت شده اند.

دختران ملی پوش مسابقات کسب سهمیه المپیک را پیش رو دارند که هنوز تاریخ قطعی برگزاری این رویداد مشخص نشده است. همچنین رقابت‌های قهرمانی آسیا در برنامه تیم ملی بانوان قرار داشت که با شیوع ویروس کرونا این رقابت‌ها به تعویق افتاده و تاریخ جدیدی برای برگزاری از سوی اتحادیه تکواندو آسیا اعلام نشده است.

کد خبر 444000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.