برقراری پروازهای ایرلاین ترکیش قطعی نیست

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: درخصوص پروازهای ایرلاین ترکیش از یازدهم مهرماه در حال مذاکره با مجلس و وزارت امورخارجه هستیم اما فعلاً برقراری این پروازها قطعی نیست.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، تورج دهقانی زنگنه، در جریان بازدید سرزده از هواپیماها در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدنظر ستاد مقابله با کرونا با اشاره به آخرین وضعیت فرودگاه ماهشهر که به این شرکت واگذار شده است، اظهار کرد: در این خصوص شبهه‌ای ایجاد شده بود که فرودگاه ماهشهر ایمنی ندارد.

وی ادامه داد: به همین خاطر صحبت‌هایی با مقام عالی وزارت و شرکت فرودگاه‌ها انجام و فرودگاه برای چند ساعت تعطیل شد. در همین زمینه با اعلام کتبی شرکت فرودگاه‌ها به سازمان هواپیمایی کشور قرار شد که مسئولیت ناوبری این دو فرودگاه را برعهده داشته باشند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور در پاسخ به سوالی در خصوص پروازهای ترکیش به ترکیه در یازدهم مهرماه که آیا بازهم به تعویق نخواهد افتاد، گفت: در این زمینه در حال هماهنگی با مجلس شورای اسلامی و وزارت امورخارجه هستیم تا پروازهای ایرلاین ترکیش مجدداً برقرار شود. با این حال خبر قطعی نمی‌توان داد و بهتر است مردم فعلاً بلیت خریداری نکنند.

کد خبر 443399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.