آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۱۷ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۷ شهریور ماه تشریح کرد.

‌مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه ۱۷ شهریورماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴۸ نفر مبتلا قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۰۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار مبتلا قطعی کرونا در کرمان بستری شده است، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به پنج هزار و ۹۹۳ نفر رسیده است.

وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد ۱۹ بیمار جدید ۱۴ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را شش نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۷۵۸ نفر رسید.

شفیعی اظهار کرد: از مجموع شش فوتی جدید مبتلا به کرونا در کرمان یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و پنج مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بوده‌اند.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 443002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.