خون شهدای ۱۷ شهریور عاملی برای پیروزی انقلاب اسلامی شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هفدهم شهریورماه یادآور جنایتی بزرگ و تاریخی است که طی آن عده کثیری از هموطنان ما به شهادت رسیدند، اما خون پاک همان عزیزان عامل مهمی برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از ایثار، سعید اوحدی امروز دوشنبه ۱۷ شهریور در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ۱۷ شهریور، گفت: هفدهم شهریورماه یادآور جنایتی بزرگ و تاریخی است که طی آن عده کثیری از هموطنان ما به شهادت رسیدند، اما خون پاک همان عزیزان عامل مهمی برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

معاون رئیس جمهور با تأکید بر اهمیت نوآوری در برنامه‌ها و فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: امام سجاد (ع) در حدیثی می‌فرمایند "خدایا به لطفت نیّتم را کامل و فراوان بگردان و به سبب آنچه نزد توست یقینم را تصحیح کن" مصداق امروز این حدیث همین موضوع تحول و اصلاح در امور است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: نگاه تحول‌گرا لازمه بهبود شرایط کاری و خدمات‌رسانی به ایثارگران است و ادامه دادن مسیر فعالیت‌ها بدون هیچ تغییری منجر به بروز مشکلات در سازمان می‌شود. گستره و تنوع خدمات در بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه هدف بسیار گسترده این مجموعه نیازمند برنامه‌ریزی‌های جدی و به روز است تا از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.

در این جلسه همچنین معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به بیان نکاتی در خصوص آسایشگاه‌های جانبازان در تهران و استان‌ها پرداختند و گزارش برنامه‌های اجرایی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه شد.

کد خبر 442984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.