آخرین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در کرمان در ۱۶ شهریور

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۱۶ شهریور ماه را تشریح کرد.

مهدی شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز یکشنبه - ۱۶ شهریورماه- اظهار کرد: در حال حاضر ۱۵۶ نفر مبتلا قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۱۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان، ۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۱۰ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ بیمار مبتلا قطعی کرونا در کرمان بستری شده است، ادامه داد: با احتساب این آمار مجموع موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان‌های کرمان به پنج هزار و ۹۷۴ نفر رسیده است.
وی در خصوص تفکیک منطقه‌ای بیماران جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان تصریح کرد: از تعداد ۱۴ بیمار جدید هشت نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دو نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و سه نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کرمان را چهار نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمان به ۷۵۲ نفر رسید.
شفیعی اظهار کرد: تمام چهار فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان کرمان طی ۲۴ ساعت گذشته در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بوده است.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان کرمان هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 442841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.