توزیع بیش از ۱۵ هزار ماسک در روز عاشورا‬ میان نیازمندان

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به نحوه کمک‌های مردمی در ماه محرم به افراد بی‌خانمان گفت: بیش از ۱۵ هزار ماسک در روز عاشورا‬ میان نیازمندان توسط شهرداری و سازمان‌های مردم‌نهاد توزیع می‌شود.

به گزارش ایمنا، سید مالک حسینی درباره جزئیات نذر ماسک اظهار کرد: ‫با همکاری سازمان‌های مردم نهاد، روز عاشورای حسینی، بیش از ۱۵ هزار ماسک و دیگر اقلام بهداشتی بین خانواده‌های کم درآمد در چهار محله شهر تهران توزیع می‌شود.

وی افزود: در این طرح مشترک که سازمان با ستاد سمن‌ها در قالب پویش نذر ماسک آغاز کرده است، ضمن جمع آوری کمک‌ها، به دنبال فرهنگ سازی هستیم.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران درباره پیشنهاد شهرداری تهران برای نحوه پخش نذورات در میان کارتن‌خواب‌ها گفت: برخی از شهروندان تمایل دارند که نذوراتشان را که بیشتر در قالب غذای گرم است شخصاً به دست افراد نیازمند برسانند که ما پیشنهاداتی در این راستا داریم که کمک‌ها به دست افراد بی‌خانمان برسد.

حسینی خاطرنشان کرد: به دلیل تراکم کمک‌ها در برخی مناطق که موجب نارضایتی اهالی محل می‌شود ما پیشنهاد می‌کنیم شهروندان نذورات خود را به خیریه‌ها وموسسات غیردولتی فعال در این حوزه‌ها ارائه دهند.

کد خبر 441368

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.