عذرخواهی ملی‌پوش والیبال از نتایج تیم ملی در لیگ ملت‌ها

ملی‌پوش تیم ملی والیبال به دلیل نتایج ضعیف و دور از انتظار تیم ملی در هفته نخست رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، تیم ملی والیبال ایران در هفته اول مسابقات لیگ ملت‌های والیبال مقابل تیم‌های صربستان، ایتالیا، کوبا و آرژانتین به میدان رفت و برابر هر چهار تیم شکست خورد. تیم ملی والیبال ایران هم‌اکنون در جدول رده‌بندی لیگ ملت‌های والیبال در قعر است و به جایگاه شانزدهم (آخر) رنکینگ جهانی نیز سقوط کرد. ایران در هفته دوم برابر تیم‌های برزیل، ژاپن، ترکیه و بلغارستان قرار خواهد گرفت.

امین اسماعیل‌نژاد، ملی‌پوش والیبال ایران با انتشار پستی در فضای مجازی به دلیل کسب نتایج ضعیف تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست رقابت‌ها از مردم ایران عذرخواهی کرد.

وی در صفحه مجازی خود نوشت: «وطن تنها میراثی است که هرگز نمی‌توان آن را خرج کرد، هدیه داد یا فروخت. عادت ندارم بعد باخت‌ها حرف بزنم ولی وظیفه خودم دونستم که بعد نتایج بد هفته اول، از مردم شریف کشورم و تمامی ورزش و والیبال‌دوستان و به‌خصوص متخصصان و کارشناسان والیبال که تعدادشونم این روزها کم نیست و بلکه رو به افزایش هم است عذرخواهی کنم. زنده باد ایران، زنده باد ایرانی»

عذرخواهی ملی‌پوش والیبال از نتایج تیم ملی در لیگ ملت‌های والیبال

امین اسماعیل‌نژاد، ستاره فصل گذشته ورونا ایتالیا بود که در بازی‌های نخست هفته اول رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از آمادگی دور بود، اما رفته‌رفته شرایط بهتری پیدا کرد و در بازی با آرژانتین توانست ۲۴ امتیاز کسب کند و پس از مرتضی شریفی امتیازآورترین بازیکن تیم ملی در این بازی شود.

کد خبر 441076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.