مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون: قرارداد با خارجی‌ها تنها به ریال!

بخش عمده مصوبات صبح امروز دوشنبه - شهریور ماه - اعضا هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به نقل و انتقالات بازیکنان خارجی در لیگ برتر اختصاص یافت.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور حیدر بهاروند، سرپرست، مهدی محمد نبی، دبیرکل و محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان و لیلا صوفی زاده برگزار شد.

در آغاز این جلسه، مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارشی درباره موضوعات جاری و برنامه اردوها و مسابقات تیم‌های ملی رده‌های مختلف به اعضا ارائه کرد.

در ادامه، مصوبات ذیل در جلسه به تأیید اعضا رسید:

۱_ تصویب سقف نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال در فصل آتی

۲_ ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی برای فصل آتی در کلیه باشگاههای کشور با توجه به عدم در اختیار داشتن منابع ارزی و محدودیت‌های نقل و انتقال ارز

۳_ ادامه قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی که از فصول قبل با باشگاه‌ها قرارداد داشته‌اند بلامانع است و در صورتیکه قرارداد آنها به اتمام رسیده باشد فقط با باشگاه فعلی خود می‌توانند تمدید کنند و با باشگاه ثالث دیگر نمی‌توانند تفاهم کنند یا قراردادی به امضا رسانند.

۴_ کلیه بازیکنان و مربیان داخلی بدون استثنا که دارای قرارداد ریالی با باشگاه خود هستند می‌بایست در سایر آپشن‌های قرارداد نیز واحد پول ملی (ریال یا تومان) توافق و به تفاهم برسند و لاغیر.

۵_ تخصیص حق عضویت مسابقات لیگ برتر فوتبال مطابق مصوبات قبلی لازم الاجرا می‌باشد.

۶_ تصویب مقررات تعیین وضعیت بازیکنان فوتسال با رعایت الزامات قانونی

۷_ برگزاری دوره‌های آموزشی با حضور مربیان صاحب نام بین‌المللی برای مربیان داخل کشور به صورت وبینار

۸_ تصویب عملکرد و صورت‌های مالی فدراسیون

۹_ درباره میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ مقرر شد گزارش جلسات به صورت دوره‌ای به هیأت رئیسه ارائه گردد.

کد خبر 440696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.