۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
بهزیستی آماده دریافت نذورات است

سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد این سازمان همراه با کمیته امداد از طریق پویش ایران همدل آماده دریافت کمک‌های مردمی و نذورات محرم است.

به گزارش ایمنا، به نقل از سازمان بهزیستی کشور، بر اساس اعلام سازمان بهزیستی کشور، مشارکت در پویش «ایران همدل» از طریق شماره‌گیری #۱۴* و یا واریز به شماره کارت ۶۲۷۷-۶۰۷۷-۷۷۷۷-۷۷۷۷ فراهم شده است.

ایران همدل، بزرگترین پویش مردمی ایران است که کمک‌های مردم را از طریق بهزیستی و کمیته امداد به دست نیازمندان می‌رساند.

این پویش با شعار «از همدیگر گره‌گشایی کنیم» برای کمک به مددجویان این سازمان تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

این پویش به صورت متمرکز و با همکاری سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضعفان، سازمان صدا وسیما، سازمان بسیج و وزارت ارتباطات آغاز شده است.

همه افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی از کمک‌های جمع‌آوری شده توسط این پویش بهره‌مند می‌شوند.

بر اساس اعلام بهزیستی، نذورات هیأت‌های مذهبی در جهت تهیه بسته‌های معیشتی، تهیه وسایل کمک آموزشی و لوازم‌التحریر و تامین لوازم بهداشتی، درمانی و دارویی برای همدلی با اقشار مختلف مددجویان بهزیستی شامل افراد دارای معلولیت، سالمندان، مددجویان مقیم مراکز بهزیستی، خانوارهای تحت پوشش آسیب دیده از کرونا، دانشجویان و دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی، هزینه خواهد شد.

در پویش قبلی سازمان بهزیستی که در ماه رمضان امسال با عنوان «همدلی مومنانه» راه‌اندازی شده بود، در مجموع مبلغ ۲۸۱ میلیارد تومان مشارکت‌های نقدی و غیرنقدی، جمع‌آوری و توسط سازمان بهزیستی و موسسات تحت نظارت این سازمان، بین جامعه هدف توزیع شده است.

کد خبر 440409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.