تخصیص اعتبار برای احداث میدان پنج راهی در ورودی شهر گلپایگان

رئیس شورای اسلامی شهرستان گلپایگان گفت: برای احداث میدان پنج راهی در ورودی شهر گلپایگان نیاز به آزاد سازی است که البته تا حدود دوماه آینده این مشکل حل خواهد شد چون برای این پروژه بودجه‌ مصوب شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مسعود اسکندری امروز (چهارشنبه) در سی و دومین جلسه شورای اسلامی شهرستان با بیان اینکه جهت رفع مشکلات شهر تلاش می‌کنیم، اظهار کرد: مصوبات شورای شهرهای گلپایگان، گوگد، گلشهر و بخش مرکزی به شورای شهرستان می‌آید و پس از بررسی نتیجه آن به استان اعلام می‌شود.

وی گفت: احداث میدان پنج راهی در ورودی شهر گلپایگان نیاز به آزاد سازی است که البته تا حدود دو ماه آینده این مشکل حل خواهد شد چون برای این پروژه بودجه مصوب شده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان گلپایگان با اشاره به پیگیری‌ها در راه‌اندازی کارخانه بازیافت گفت: اکنون زباله‌ها در پشت پارک جنگلی دفن نمی‌شود اما محل دفن فعلی نیز مشکلاتی به همراه دارد، مبلغی از سوی معاون وزیر کشور اختصاص داده شد ولیکن چون پرداخت اعتبار به درازا کشیده می‌شود به دلیل شرایط اقتصادی و تورم مبلغ نتیجه بخش نخواهد بود.

اسکندری گفت: دستگاه بازیافت ۱۷ سال قبل خریداری شده است که اکنون مستهلک و از بین رفته است و دیگر جوابگوی این کارخانه نیست که امید داریم در آینده نزدیک این کارخانه مشغول به کار شود.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران در جذب سرمایه‌گذار به مسئولین کمک کنند، گفت: اگر مسئولین شهر گلپایگان با سرمایه گذاری که برای سرمایه‌گذاری ورود پیدا کرده است همکاری کنند اقتصاد شهر رونق می‌گیرد و ثمره آن به شهروندان نصیب می‌شود اما متأسفانه با بروکراسی اداری مواجه شده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان گلپایگان در گلپایگان با مدیر کل راه و شهرسازی استان در خصوص اراضی کشاورزی مشکل داریم، کشاورزان گلپایگانی پس از پیروزی انقلاب با دستور امام در زمین‌های ملی اقدام به کشت و کار کردند اما اکنون هیچ اختیاری از زمین خود ندارند و در کشت محصول با مشکل مواجه شدند.

اسکندری تصریح کرد: در شوراهای شهر و روستا خرد جمعی حاکم است، اگر یکی از اعضای شورا بگوید من فلان پروژه را انجام دادم بدانید که دروغگو است، اگر کارها در شورای شهر ساماندهی نشود و روی طرح و پروژه مصوبه انجام نشود هیچ فردی به تنهایی نمی‌تواند امور را به پیش ببرد.

کد خبر 438545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.