انعقاد بیش از ۱۲۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به انعقاد ۱۲۰ قرار داد سرمایه گذاری در منطقه ویژه پیام گفت: در تلاش هستیم تا زیرساخت‌های این منطقه با هدف استقرار شرکت‌های تولیدی توسعه یابد و طی دو سال گذشته قراردادهایی در این زمینه نیز منعقد شده است.

به گزارش ایمنا به نقل از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام به همراه سردار رفیعی فرمانده لشکر عملیاتی ۱۰ حضرت سیدالشهدا (ع) از فرودگاه پیام بازدید کردند.

ثناگو مطلق در این بازدید با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در این منطقه با هدف استقرار هر چه بیشتر شرکت‌های تولیدی بیان کرد: طی دو سال گذشته بیش از ١٢٠ قرارداد سرمایه گذاری در منطقه ویژه منعقد شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه الکترونیک، برق و مخابرات است، افزود: اشتغال مهم‌ترین هدف مدنظر ما است و به دنبال آن هستیم تا بتوانیم در این بخش فعالیت‌های گسترده‌تری انجام دهیم.

بر اساس این گزارش، سردار رفیعی و ثناگوی مطلق فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و شرکت‌های تولید کننده لوازم خانگی، طراحی و ساخت انواع اتوبوس، آمبولانس و مراکز پزشکی سیار بازدید کردند.

کد خبر 437016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.