برخورد جدی با گرانفروشان نهاده‌های کشاورزی

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: برخورد جدی با عوامل گرانفروشی و توزیع خارج از شبکه کارگزاری نهاده‌های کشاورزی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، حمید رسولی امروز در نشست با انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی که به منظور بررسی و اتخاذ تدابیر لازم جهت جلوگیری از توزیع خارج از شبکه نهاده‌های کشاورزی تشکیل شده بود، گزارشی از اقدامات انجام شده برای توزیع مناسب کودهای یارانه‌ای ارائه کرد و از رئیس سازمان تعزیرات حکومتی تقاضا کرد که برخورد جدی و بازدارنده با عوامل متخلف که کودهای یارانه‌ای را خارج از شبکه رسمی به فروش می‌رسانند، در دستور کار آن سازمان قرار گیرد و به مدیران استانی آن سازمان نیز ابلاغ شود.

انصاری معاون دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی نیز در این جلسه با مهم دانستن سیستم توزیع نهاده‌های کشاورزی، بر برخورد جدی با عوامل گران فروشی و توزیع خارج از شبکه کود تاکید کرد.

در پایان این جلسه مقرر شد، مراتب طی بخشنامه‌ای توسط سازمان تعزیرات حکومتی به کلیه استان‌ها ابلاغ و اجرای آن مورد توجه قرار گیرد.

کد خبر 436838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.