۶۷ تیم عملیاتی به ۱۰۹ آسیب دیده امدادرسانی کردند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۱۰۹ آسیب دیده ناشی از ۶۲ حادثه به وسیله ۶۷ تیم عملیاتی این جمعیت در هفته دوم مردادماه خبر داد.

داریوش کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در خصوص وضعیت امداد رسانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: هفته گذشته ۱۰۹ آسیب دیده ناشی از ۶۲ حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال احمر استان اصفهان بهره مند شدند و حوادث جاده‌ای با آمار ۲۴ حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

وی درباره حوادث تحت پوشش این جمعیت از چهارم تا ۱۰ مردادماه، گفت: در این بازه زمانی ۲۴ مورد حادثه جاده‌ای، ۲۰ مورد حادثه شهری، هفت مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، هفت مورد خدمات حضوری و، دو مورد حادثه ساحلی و دو مورد حادثه کوهستان به وسیله نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شده است.

کریمی با تاکید بر ا ین که ۱۹۵ نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۶۷ تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یادشده فعالیت داشته‌اند، تصریح کرد: از مردم به ویژه مسافران تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ تماس بگیرند.

کد خبر 436611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.