۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
بازگشت علی ضیا و فرمول یک

پخش فصل جدید برنامه" فرمول یک" با اجرای علی ضیاء و موضوع تقدیر از چهره‌های مردمی ایران از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی برنامه، «فرمول یک» پس از ۴ ماه غیبت، از امشب با حضور چهره‌های مردمی و با اجرا و تهیه‌کنندگی سیدعلی ضیا روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. این برنامه میزبان چهره‌های مردمی با نگاه «ایران و همدلی» طی ۱۱ شب خواهد بود.

امشب در نخستین قسمت از فرمول یک، ضیا میزبان اکبر رجبی مدیر مؤسسه طلوع بی نشان‌ها است که در زمینه کمک به کارتن خواب‌ها فعالیت‌های قابل توجهی داشته است. خانواده شهید وریجی از شهدای سلامت که جان خود را در مبارزه با کرونا از دست داد و اعضای گروه جهادی دست سلیمانی دیگر مهمانان ضیا در این برنامه هستند.

فرمول یک این هفته پنجم، ششم و هفتم مرداد و همچنین از ۱۲ تا ۱۸ مرداد حوالی ساعت ۲۳ به مدت یک ساعت و نیم از شبکه یک سیما پخش می‌شود. آخرین برنامه «فرمول یک» در قالب ویژه برنامه تحویل سال روی آنتن رفت و بنا بود چهره‌های مردمی طی سلسله برنامه‌هایی با رأی مردم انتخاب شوند اما شیوع کرونا و فراگیری این چهره‌ها در استان‌های مختلف و ریسک بالای برنامه سازی مانع چنین اقدامی شد و حالا مخاطبان در ۱۱ قسمت با این ۱۱ چهره آشنا خواهند شدو برنامه شکل و شمایل رقابتی نخواهد داشت.

کد خبر 435674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.