۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
حمایت بخش معدن از صنایع داخلی

سخنگوی سازمان ایمیدرو با بیان اینکه بخش معدن و صنایع معدنی، سیاست حمایت از بنگاه‌های تولیدی را دنبال می‌کند، گفت: قرار است در قالب پنج تفاهم‌نامه جداگانه از تولیدات و خدمات شرکت هپکو استفاده شود.

به گزارش ایمنا، «محمد سپهر» گفت: رئیس هیأت عامل ایمیدرو تاکید دارد که رویکرد حمایتی این سازمان از هپکو تغییری ندارد و در چارچوب مأموریت‌های توسعه‌ای خود به همراه شرکت‌های فولاد مبارکه، صنایع ملی مس، گل گهر، چادر ملو و نیز خانه معدن به همراه صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی قرار است در قالب پنج تفاهم‌نامه نسبت به خرید تولیدات این شرکت اقدام شود.

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو بزرگترین تولیدکننده ماشین آلات راهسازی و معدنی در خاورمیانه با هدف تولید و مونتاژ محصولاتی همچون: بلدوزر، لودر، غلتک، بیل و گریدر تأسیس شد و به منظور بهبود آنها و انتقال دانش فنی از خارج کشور، هپکو همکاری خود را در حوزه‌های محصولات، فروش و خدمات پس از فروش با شرکای تجاری خارجی را آغاز کرد.

سپهر اضافه کرد: سازمان ایمیدرو برای بهره گیری از ظرفیت‌های هپکو نشست‌های هم اندیشی با حضور شرکت‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی داشته و نسبت به ارزیابی نیاز داخلی توسط این شرکت اقدام شد و بازدیدهای دوجانبه نیز صورت گرفته است.

منبع: ایرنا

کد خبر 435513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.