مهلت ثبت نام در سامانه کارا تمدید شد

بر اساس مصوبه بیست‌ویکمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، مهلت ثبت‌نام کسب‌وکارهای دارای بیمه و فاقد بیمه در سامانه کارا، تا ۵ مردادماه تمدید شد.

به گزارش ایمنا، در این جلسه، محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و رئیس کارگروه، با ارزیابی آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا، بر تسریع اعطای تسهیلات از سوی بانک‌ها تاکید کرد و آن را مسئولیت اجتماعی و ملی بانک‌ها در حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده خواند.

بر اساس مصوبه بیست‌ویکمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، مهلت ثبت‌نام کسب‌وکارهای دارای بیمه و فاقد بیمه در سامانه کارا، تا ۵ مردادماه تمدید شد. متقاضیان برای دریافت تسهیلات باید به سامانه کارا مراجعه کنند.

کارگروه همچنین بر اساس درخواست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصویب کرد که تمام کالاها و تجهیزات اهدایی از سایر کشورها به ایران جهت مقابله با ویروس کرونا، باید به فوریت ترخیص شوند و از پرداخت هر گونه عوارض گمرکی و هزینه‌های انبارداری، معاف هستند.

بیست‌ویکمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، با حضور دکتر نهاوندیان، دکتر کمیجانی، قائم‌مقام بانک مرکزی، تعدادی از مدیران عامل بانک‌ها، نمایندگان وزارتخانه‌ها و اعضای کارگروه تشکیل شد.

کد خبر 433973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • احمد IR ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
  0 1
  سلام.ماازاسفندبیکارشودیم‌ثبت‌نام‌کردم‌شماره‌شبادادام‌اماهنوزپولی‌واریز‌نکردند‌۴ماه‌با15سال‌سابقه‌کی‌واریزمیکنند‌ازهمکارانم‌رامرحل‌دوم‌راواریز‌کردنند‌اماازماخبری‌نیست‌ایامنتظرباشیم‌یانه‌چکارکنیم
 • عادل بروایه IR ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
  0 0
  وام یک میلیونی کرونا تا حالا دریافت نکردم چکارباید کرد
  • ژیلا درویش پوستین دوز IR ۰۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
   0 0
   برا دریافت وام یک ملیونی کرونا شماره ملی خودمو اول اشتباه دادم بعد تصحیحش کردم ولی هیچ پیامکی نیومد و یک ملیون رو واریز نکردن ولی از یارانه بنده کسر کردن تکلی بنده چیه به کحا مراجعه کنم