گمرک در ۲۰ ماه گذشته تحولات خوبی داشته است

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رضایت از گمرک در بخش خصوصی و سازمان های دولتی در همه عرصه ها به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرده است.

به گزارش ایمنا به نقل از گمرک ایران، فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشستی با رئیس کل و معاونین گمرک اظهار کرد: گمرک در ۲۰ ماه گذشته شاهد تحولات خوبی بوده است، اگر چه هنوز با گمرک مطلوب و هوشمند فاصله دارد اما در حوزه خدمات رسانی به مشتریان و خدمات گیرندگان، ضمن حفظ اصول و وظایف قانونی، اقدامات مناسبی در پیاده سازی رویه‌های هوشمند و نوین داشته است.

وی افزود: اگرچه دستاوردهای گمرک در همه حوزه‌ها چشم گیر بوده و این اقدامات، به ناگاه ایجاد نشده و بهبود در روش‌ها و ساختارها، حرکت‌ها و تحول در گمرک با تلاش همکاران از سال‌های گذشته شروع شده و تاکنون ادامه دارد.

دژپسند گفت: اگر امروز خدمات گیرندگان و مسئولین قدردان گمرک هستند باید بیشتر تلاش کرد و دست آورده‌ای خوب را با تلاش و دقت بیشتر و همدلی مدیران و کارشناسان حفظ کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: گمرک باید همیشه به سمت اوج در حرکت باشد و نباید این روند رو به رشد متوقف شود.

وی افزود: نقش گمرک در اقتصاد کشور اهمیت به سزایی دارد.

لازم به ذکر است در این نشست، رئیس کل گمرک، معاونین توسعه مدیریت و منابع، فنی و گمرکی، نظارت و حقوقی، برنامه‌ریزی و بین‌الملل و سخنگوی گمرک حضور داشتند.

کد خبر 433784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.