برنامه شهرداری برای ساخت پارک‌های لوکس در پایانه‌های مسافربری

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ساخت پارک‌های لوکس در پایانه‌های مسافربری گفت: باید تلاش کنیم استقبال و رضایت مردم از فضاهای حمل و نقلی بیشتر شود.

به گزارش ایمنا سید مناف هاشمی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در نشست سالانه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری و پارک‌سوارها گفت: باید روش‌هایی به‌کار ببریم که پایانه‌ها برای مردم جذاب باشد همچنین باید فضاهای محیطی و امکانات رفاهی پایانه‌ها را برای مردم مطلوب کنیم تا استقبال و رضایت مردم از این فضای حمل و نقلی بیشتر شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران بر ایجاد پارک‌های لوکس با امکانات ویژه برای شهروندان در پایانه‌ها تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا در کشور باید نگاه ویژه‌ای به استفاده از ظرفیت ارسال بار از طریق پایانه‌ها داشته باشیم تا سفرهای غیرضروری افراد، کاهش یابد.

در این نشست، امیر حسین صدیقی، مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافری و پارک‌سوارهای شهرداری تهران، گزارش عملکرد یک‌ساله شورای سازمان را تشریح و به بیان دستاوردها و مشکلات سازمان پرداخت و سپس ضمن ارایه گزارش حسابرسی سال ۹۸ و حسابرس رسمی، عملکرد مالی یک‌ساله سازمان را مطلوب ارزیابی کرد.

منبع: فارس

کد خبر 433731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.